Narty w Zieleńcu – Dolny Śląsk

W Zieleńcu wystarczy wykupić tylko jeden karnet i ma się dostęp do wszystkich wyciągów narciarskich o różnym stopniu trudności. Dodatkowo to tylko w Zieleńcu stykają się dwa wyciągi – krzesełkowy i linowy. Jest to jedyny taki stok narciarski w Polsce.

W Zieleńcu znajdziemy wiele ośrodków noclegowych i parkingów, które są oddalone o kilka metrów od stoku. Tubylcy śmieją się, że turyści mogą już wychodzić w nartach ze swojego ośrodka wypoczynkowego. Żeby znaleźć ośrodek jak najbliżej wyciągu narciarskiego, trzeba zapoznać się z bazą noclegową lub wyszukać informacje o noclegach w internecie pod hasłem „noclegi Zieleniec”. Na pewno każdy znajdzie dla siebie odpowiednie miejsce na nocleg w Zieleńcu.

Zieleniec oferuje doskonale przygotowane trasy narciarskie, na których każdy miłośnik białego szaleństwa będzie się świetnie bawił. Znajdujące się tutaj trasy mają różny poziom trudności. Są tu urozmaicone nartostrady, a także miejsca przeznaczone dla najmłodszych. Rodzice mogą mieć pewność maksymalnego bezpieczeństwa swoich dzieci.

Każdy miłośnik narciarstwa z pewnością wybierze tutaj trasy najbardziej odpowiadające jego oczekiwaniom i umiejętnościom. Wyciągi w Zieleńcu spełnią oczekiwania zarówno początkujących narciarzy i snowboarderów, jak i użytkowników zaawansowanych. Większość tras oferowanych przez Zieleniec jest oświetlona, więc można na nich jeździć od rana do późnego wieczora. Stoki są regularnie dośnieżane i ratrakowane.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>