Bulwar Nadmorski w Gdyni

Miejsc wspaniałych do spacerowania w Gdyni nie brakuje. Są i atrakcyjne tereny zielone, i przestronne przestrzenie wśród zabudowań. Każdy znajdzie takie miejsce do spacerowania, gdzie będzie się czuł najbardziej komfortowo i które uzna za najpiękniejsze. Promenada nadmorska może spodobać się wszystkim. Bulwar Nadmorski im. Feliksa Nowowiejskiego, bo taka jest nazwa tej trasy, ciągnie się od plaży w Śródmieściu aż do plaży w Redłowie.

Wiele osób przyjazd nad morze traktuje także jako sposób wzmocnienia zdrowia. Morska bryza bardzo temu służy. Można także i w takim celu przyjechać do Gdyni. Pokoje jedno, dwu i kilkuosobowe znajdują się w hotelach, pensjonatach i domach prywatnych. Cała oferta noclegów w Gdyni to duża różnorodność, rozpiętość cenowa i dowolny standard. Spacery bardzo wzmacniają zdrowie, a już te promenadą nadmorską szczególnie. Połączenie spaceru, zdrowego powietrza oraz słońca bardzo wzmacnia. Pod wieloma względami działa to dobroczynnie na organizm, poza tym poprawia kondycję. Bulwar ma ponad 1,5 kilometra. Warto przejść się niespiesznie, tak by była to trasa dla zdrowia oraz relaksu. Kto przyjechał do Gdyni na wakacje albo na urlop, to przecież nigdzie nie musi się spieszyć. Warto wdychać głęboko zdrowe powietrze i sycić oczy pięknymi widokami. Po drodze mija się kilka pomników. Trzeba przypilnować, by ich nie przeoczyć.

Bulwar Nadmorski w Gdyni to miejsce malownicze i przyjemne dla spacerów. Warto zainteresować się kilkumetrowym betonowym molo. Je dzieli się nie tylko z innymi ludźmi, ale też z łabędziami. Spacer blisko morza to zawsze wspaniały relaks.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>